top of page

​НОВИНИ

November 12, 2019

З 07 по 08 листопада 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Степанецької сільської ради ОТГ проведено зональні змагання І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020» (номінація «Початкова освіта»). 

Запрошення на серпневу педагогічну конференцію

August 06, 2019

29 серпня 2019 року об 11.00 год. у приміщення будинку культури с.Степанці відбудеться сільська серпнева конференція педагогічних працівників Степанецької ОТГ.

До участі у конферненції запрошуються педагогічні працівники, депутати, в.о. старост Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Олімпійський тиждень в закладах освіти Степанецької об'єднаної територіальної громади

September 20, 2018

Відповідно до Положення НОК України про  Всеукраїнський олімпійський урок та Олімпійський тиждень в закладах  освіти Степанецької об'єднаної територіальної громади ( КЗ Степанецький ліцей, Малоржавецька гімназія, Беркозівська гімназія, Мартинівський НВК), вчителями фізичної культури (Гарбуз О.Г., Дорошенко О.І., Лаврінць П.М., Стоколос В.В., Татарінов В.Г.) та вихователями ЗДО" Білочка" (Баланович О. Л.) для школярів та малечі були проведені відкриті олімпійські уроки, турніри з різних видів спорту, спортивні вікторини, конкурси малюнків на олімпійську тематику, змагання "Веселі старти" та інше.

 В спортивних заходах взяли участь більше 170 учасників. Маємо велику віру в те, що і серед наших вихованців є майбутні олімпійці.

Наказ від 20.08.2018 № 141

August 19, 2018

Скасовано проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Степанецький ліцей - опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Навчально-польові збори

April 24, 2018

        У закладах освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади (КЗ «Степанецька СШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів») з 18 квітня по 20 квітня 2018 року проведено триденні навчально-польові збори на базі Канівської загальноосвітньої школи № 3 з учнями, які закінчують вивчення предмету «Захист Вітчизни».

         Збори проведені відповідно розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 13.03.2018 №128 «Про організацію і проведення навчально-польових зборів з юнаками в 2018 році» та за сприяння відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради (начальник Голда Н.А.), з яким було підписано Договір про співробітництво (партнерство).

         Канівському міському голові Ренькасу І.О. та начальнику відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Голді Н.А. висловлюємо щиру подяку за організацію і проведення на високому рівні навчально-польових зборів.

         Маємо велику надію, що це лише успішний початок нашої співпраці і в майбутньому сподіваємося на продовження дружніх відносин і співробітництво.

1 / 1

Please reload

Увага!!!

Шановні відвідувачі!  

Відділ освіти, молоді та спорту Степанецької ОТГ  оновив офіційну сторінку

http://stepanci.osv.org.ua/feedback/

bottom of page